TWOJE KORZYŚCI

CZAS

Dojeżdżam do klienta, pomagam gromadzić dokumenty, prowadzę sprawy w kilku bankach jednocześnie, negocjuje z bankami oferty oraz pomagam w wypełnianiu wniosków.

Każda z tych czynności powoduje, że Twój cenny czas możesz przeznaczyć na inne sprawy – wszystkimi formalnościami zajmuje się ja.

WIEDZA

Nieustannie szkolenia produktowe w różnych instytucjach bankowych, dostęp do doświadczonego grona specjalistów finansowych oraz pasja z jaką realizuję się w tej pracy zapewniają ochronę Twoich finansów. Sprawę każdego klienta traktuje jak swoją własną podchodząc do współpracy poważnie i odpowiedzialnie.

BEZPIECZEŃSTWO

Zapewni je Tobie jeden doradca kredytowy od wielu produktów finansowych, który będzie Cię:

– reprezentował,

– w Twoim imieniu negocjował oferty (mam większe możliwości współpracując z jednym z największych pośredników finansowych);

– starał się o zawsze najlepszą ofertę skrojoną na miarę indywidualnych potrzeb,

– moje doświadczenie pozwala zapobiec niepowodzeniom lub wręcz problemom np. w uzyskaniu kredytu hipotecznego.

PIENIĄDZE

Oto tylko kilka korzyści finansowych wynikających ze współpracy ze mną:

– pokażę Ci jak i gdzie zrobić operat szacunkowy Twojego nowego domu- mieszkania, który będziesz mógł wykorzystać w 3 bankach jednocześnie, a nie osobno płacić za każdy przez co koszty spadną!

– mogę realnie wynegocjować lepsze oferty kredytowe gdyż współpracuje z jedną z 4 największych firm pośrednictwa finansowego na rynku,

– pokażę Tobie jak zminimalizować koszty około kredytowe oraz zoptymalizować zawarte przez Ciebie umowy finansowe,

– pokażę w jaki  sposób odczytywać oferty, aby je zrozumieć.

section