FB
instagram
Zumi

Ubezpieczenie leczenia dzieci za granicą

Ubezpieczenie leczenia dzieci za granicą

Kto z nas nie słyszał o wielomilionowych zbiórkach na bardzo chore dzieci? Pewnie wszyscy słyszeli i część z nas brała w nich udział wspierając jak w aukcjach.

Dzisiaj pojawiła się na to recepta! Ubezpieczenie!

Ubezpieczyć możemy dziecko już od 3m życia do 24 roku życia. Ubezpieczeniu podlegają również starsi- od 18 do 64 życia. Jeśli nasze dziecko zachoruje na jedną z najpoważniejszych chorób- raka czy potrzebna będzie operacja neurologiczna, której nikt w Polsce się nie podejmie ubezpieczyciel zorganizuje punkty leczenia za granicą, przetransportuje Ciebie i Twoje dziecko do ośrodka, poniesie koszty leczenia, pobytu, konsultacji po leczeniu, leków za granicą i po powrocie do Polski Ciebie i Twojego dziecka. Leczenie dzieci za granicą nie jest na wyciągnięcie ręki przez większość z nas ze względu na koszty. W tych najtrudniejszych chwilach będziesz mieć wybór, szybką pomoc- bo czas w tym wypadku nie jest naszym sprzymierzeńcem.

Składka takiego ubezpieczenia dla przykładu dla 7 letniej dziewczynki wraz z ubezpieczeniem NW i na życie to koszt 68 zł. Dla osoby dorosłej to składki rzędu ok 100 zł. Wszystko zależy oczywiście od wieku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się szczegółów, przeliczyć składkę to zapraszam Cię do kontaktu pomogę wybrać rozwiązanie w tym jak i innych tematach: 791923003/ biuro@nataliapanocha.pl

Poniżej więcej o ubezpieczeniu:

Czytaj kolejne